Zoznamy detí

25. augusta 2020
1.trieda,  pavilón A, prízemie vľavo
Učiteľky:
Zuzana Štofková
Monika Pastírová
Baranová Emma
Čorňák Jakub
Dadejová Olívia
Fedorová Viktória
Hýllová Saša
Jarkovská Liliana
Jusková Zara
Kubová Sofia
Leššo Ladislav
Macko Matej
Maček Maxim
Makara Henrich
Mansfeldová Sára
Mjerníková Eliana
Mruzová Elena
Uhrinová Sofia
Urbanová Eva
Vašáková Vanesa
Župa Timotej

2.trieda, pavilón A, 1.poschodie vľavo
Učiteľky:
Daniela Virágová
Mgr.Lenka Vrabľová Rohaľová
35/20
Ferenc Šimon
Ferjo Viliam
Ficková Ema
Guman Michal
Hlavatá Tatiana
Horňáková Barbora
Humeňanská Adela
Chromá Olívia
Jutka Filip
Lehocký Erik
Libárik Damian
Macejka Samuel
Majcher Samuel
Rakoci Tobias
Scharingrrová Zuzana
Telepák Filip
Turčoková Zuzana
Vasko Damian

3.trieda, pavilón A, 2.poschodie vľavo
Učiteľky:
Tatiana Haľková
Bc.Anna Vandžurová
Júlia Bruzdová
Kočiš Tobias
Suslo Damián
11/20
19/20
23/20
26/20
30/20
46/20
53/20
55/20
56/20
60/20
63/20
64/20
69/20
72/20
74/19
75/19
86/19

4.trieda,  pavilón B, prízemie vpravo
Učiteľky:
Nadežda Kuropčáková
Mgr.Lucia Findišová
9/20
Balun Samuel
Bencková Alexandra
Dobrovič Filip
Gazdačková Simona
Havrilová Nela
Hýllová Nela
Ivanovičová Kartarína
Ivanovičová Nadežda
Kmec Matej
Kočerhová Viktória
Kopecká Pavlína
Kubeníková Liliana
Malinovská Milada
Mathia Mário
Novotný Lukáš
Rákoš Samuel
Rusinková Nela
Salamon Richard

5.trieda pavilón B, 1.poschodie vpravo
Učiteľky:
Sabolová Patrícia
Mgr.Ľudmila Demjanová
21/20
22/20
Baja Filip
Brosztl Jakub
Cuperová Kristina
Čontofalská Anna
Dej Vladimír
Dzivý Tomáš
Fogoš Peter
Gibová Alica
Hudáková Kristína
Makara Viliam
Marcinko Jakub
Matúšová Natália
Onofrejová Melánia
Švihurová Anna
Ujacký Tomáš
Vrábeľ Dominik
Zambor Ladislav

6.trieda pavilón B, 2.poschodie vpravo
Učiteľky:
 Keruľová Daniela
Tkáčiková Mariana
Bilec Sebastián Vasil
Čontofalský Michal
Dzuričková Lívia
Gombárová Ema
Hudáková Emily
Jurčišinová Karin
Jusko Alex
Kamenický Jakub
Kataniková Michaela
Kluknavská Eliška
Kočišková Nina
Kurucová Linda
Laurincová Tamara
Lejková Nina
Matta Filip
Ondek Leo
Šuťáková Gréta
Zajac Lucas
Živčák Matúš

7.trieda pavilón A, prízemie vpravo
Učiteľky:
Šoltésová Jana
Kostelníková Jana
Bolcarovič Tiffany Grace
Borisová Ema
Borisová Timea
Ferko Martin
Geci Alexander
Holeša Adam
Kandra Lukáš
Kočiš Samuel
Lechová Valentína
Mazurová Nina
Petrušová Lýdia
Poráčová Tamara
Slimáková Sabina
Uhrinová Noemi
Zubko Nathan

8.trieda pavilón A, 2.poschodie vpravo
Učiteľky:
Bc.Dzivá Baluchová Dana
Mgr.Nikola Dzurendová
Bucková Dominika
24/20
43/20
44/20
7/20
8/20
Ňakat Maroš
38/20
33/20
39/20
45/20
20/20
32/20
16/20
81/20
80/20
82/20

9.trieda pavilón B, 1.poschodie vľavo
Učiteľky:
Mgr.Šebešová Terézia
Mgr.Patrícia Tuschl
Burdeláková Zoe
Dolná Alexandra
Gazdačko Šimon
Gazdačková Ema
Grešová Soňa
Humeňaj Dávid Rafael
Chomová Zara
Mačáková Amália
Michaliková Adriana
Patlevič Šimon
Petrušová Stella Lea
Seman Dávid
Škulavík Branislav
Tilňáková Olívia
Vargová Emily
Wielek Dominik

10.trieda pavilón B, 2.poschodie vľavo
Učiteľky:
Mgr.Benková Daniela
Ňakatová Mária
Andraščík Matej
Belejčák Peter
Dračová Sofia
Farkašovská Natália
65/20
Fedorová Emily
Gajdoš Daniel
Gazdíková Nina
Javorský Oliver
Kulík Michal
Pigula Richard
Pigula Alex
Stanek Juraj
27/20
Vanca Daniel Jozef
Varga Alex

11.trieda pavilón B, prízemie vľavo
Učiteľky:
Janka Havrillová
Bc.Simona Gajdošová
Baran Filip
Čubová Zara
Degrová Elisabeth
Douchová Laura
Haščinová Chantal
Hovanec Teodor
Jakubčo Adam
25/20
Le Huong Giang
Libárik Nathan
Libáriková Sarah
Nakata Adam
Ondková Olívia
Pavlíček Patrik
Španir Andrej
Volčko Alex

12.trieda pavilón A, 1.poschodie vpravo
Učiteľky:
Jana Voitová
Ivica Kučová
2/20
3/20
6/20
10/20
12/20
14/20
17/20
18/20
28/20
29/20
40/20
42/20
50/20
57/20
58/20
76/20
Všeobecne záväzné nariadenia mesta PrešovŠkolský rok 2020/2021